oktober
november
december
VRIJDAG 19
Hilversum-Patat Met met Knars, Convoi Exceptional en Hebe en Soulmachine-De Vorstin/Bloesbroers-Nieuw Statewapen
Huizen-Fernando Otero & Victor Villena-Boerderij
Soest-Sessie JazzAmateurs-Artishock

ZATERDAG 20
Hilversum-Muziekcafé met Nielson, Jacqueline Govaert en Judy Blank, De Dijk en Judy Blank-De Vorstin/Jordy Heer-De Kaars
Soest-Red-Artishock

ZONDAG 21
Hilversum-Jamsessie-Bolle Tonnetje/Blues Café met Ben Poole-De Vorstin
Kortenhoef-MFAHW Jamsessie-Ottenhome
Soest-O’Dreams-Artishock

DONDERDAG 25
Hilversum-EP Release Show Ten Times A Million-De Vorstin

VRIJDAG 26
Hilversum-Kayak-De Vorstin
Naarden-Vesting-Vera van der Poel Band-DeMess

ZATERDAG 27
Bussum-Jessie Beretta-De Peuk
Hilversum-Muziekcafé, Toni Macaroni and the Swinging Devils en Gare du Nord-De Vorstin/Vince Collet en Peter Beense-De Kaars
Soest-BeApple-Artishock

ZONDAG 28
Bussum-The Docters-Noord Holland
Hilversum-Vita & Ronald-Koninck-Inn/Open Podium-De Vorstin/Way Overdue-Cartouche
Naarden-Vesting-Jenny Arean & Ivo de Wijs-DeMess
Soest-The Hammerfield Stompers-Artishock

xy

x

november
oktober
december
DONDERDAG 1
Hilversum-Hillsome South-'t Tolhuis

VRIJDAG 2
Hilversum-Excalibur en Hardland, Lene Lovich Band en Barbara Gogan-De Vorstin
Naarden-Vesting-Marcos Ariel-DeMess

ZATERDAG 3
Hilversum-Muziekcafé-De Vorstin/Judith Peters & Friends-De Kei/KGB Band-Koninck-Inn
Soest-JazzClub met Semmy Prinsen & Kai von Rosenberg Trio-Artishock

ZONDAG 4
Naarden-Vesting-Sharon Doelwijt-DeMess
Soest-Sticky Wicked-Artishock

MAANDAG 5
Hilversum-The Laundry BigBand-De Vorstin

DONDERDAG 8
Hilversum-Roem Baur-The Skiff

VRIJDAG 9
Laren-Bonte's Piano's-Het Bonte Paard

ZATERDAG 10
Hilversum-Muziekcafé, Legends of Rock met ACinDC, Present Danger en Slash N’ Roses en Smoove & Turrell-De Vorstin/Jeffrey Tanis & Mike Peterson-De Kaars
Soest-JazzClub met Semmy Prinsen & Kai von Rosenberg Trio-Artishock

ZONDAG 11
Hilversum-Popronde met Meis, Donna Blue, Yip Roc en Kita Menari-De Vorstin, Lotte Walda-Bagels & Beans, Venhill, G.O.D en I'm With Stupid-The Skiff, Maggie Brown en Baptist-Filmtheater, Silent Runners en Ziggy Splynt-Karroesel, Alexandra Alden-Mout, Ward, Janna Lagerström, Van Common en Faradays-Hi-Fi Klubben,
Coolboxer-Nul Vijf En Dertig en John-Lewis Cabot en Luna Mae-De BarBier

DONDERDAG 15
Hilversum-Paul van den Belt Quintet met Alberto “Molote” Muñoz-'t Tolhuis

VRIJDAG 16
Hilversum-Yellowjackets en Knivoj-De Vorstin
Soest-Sessie JazzAmateurs-Artishock

ZATERDAG 17
Hilversum-Muziekcafé, Christopher Cross & Band en Gimmick-De Vorstin/Danny Nicolay-De Kaars
Soest-Ben van den Dungen Quartet-Artishock

ZONDAG 18
Hilversum-Jamsessie-Bolle Tonnetje/Sunday Afternoon Jazz met Lo van Gorp en Fools Garden-De Vorstin/The Ramblers & Joke Bruijs-Gooiland
Kortenhoef-MFAHW Jamsessie-Ottenhome
Soest-Nani-Artishock

WOENSDAG 21
Hilversum-Spinvis-De Vorstin

DONDERDAG 22
Hilversum-Ana Popovic-De Vorstin/Screamin' Rebel Angels-The Skiff

VRIJDAG 23
Hilversum-Steve Harley & Cockney Rebel en Patat Met met Banner, Sured en Alec Todd-De Vorstin

ZATERDAG 24
Hilversum-Muziekcafé en (Hed) p.e.-De Vorstin-De Vorstin/Ruth Jacott en Edwin-De Kaars

ZONDAG 25
Hilversum-Open Podium-De Vorstin/City Orkest & Friends en Paul Poulissen & Friends-MCO

VRIJDAG 30
Huizen-Do-Boerderij


xy

x

december
oktober
november
ZATERDAG 1
Hilversum-Muziekcafé, Defunkt en Davina Michelle-De Vorstin
Soest-JazzClub met Stormvogel-Artishock

ZONDAG 2
Hilversum-Lavalu-De Vorstin

MAANDAG 3
Hilversum-The Laundry BigBand-De Vorstin

VRIJDAG 7
Hilversum-Postmen-De Vorstin

ZATERDAG 8
Hilversum-Muziekcafé-De Vorstin/Quincy en Glenn Palm-De Kaars
Soest-Dominic J Marshall Trio-Artishock

ZONDAG 9
Hilversum-Jamsessie-De Vorstin/Candy Crash-Karroesel

DONDERDAG 13
Hilversum-The Docters-'t Tolhuis

VRIJDAG 14
Laren-Bonte's Piano's-Het Bonte Paard/Krachtstroom met Phantom Elite, Beyond God en At First en Daredevils en The Overslept-De Vorstin

ZATERDAG 15
Hilversum-Mark Fledderman-De Kaars/Muziekcafé-De Vorstin

ZONDAG 16
Hilversum-Jamsessie-Bolle Tonnetje/René Shuman & Angel-Eye-Gooiland/John The Relevator-De Vorstin
Kortenhoef-MFAHW Jamsessie-Ottenhome
Soest-Queenbees-Artishock
Weesp-Live Muziekpodium-City of Wesopa

WOENSDAG 19
Hilversum-Spinvis-De Vorstin
Huizen-Efe Erdem Quintet ft. Lady Shaynah-De Boerderij

VRIJDAG 21
Hilversum-BuzzAround-Nieuw Statewapen/Soul Solution en Patat Met-De Vorstin
Soest-Werkgroep Eigen Werk-Artishock

ZATERDAG 22
Hilversum-Muziekcafé, Symfo Classics en Tante Joke Karaoke Band-De Vorstin

ZONDAG 23
Hilversum-Orgel Vreten-De Vorstin


xy

x

VERWACHT:

WOENSDAG 9 JANUARI
Huizen-Harry Sacksioni-De Boerderij

VRIJDAG 11 JANUARI
Hilversum-The Koffers & The Horny Horns-De Vorstin

VRIJDAG 18 JANUARI
Weesp-Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal-City of Wesopa

ZONDAG 20 JANUARI
Huizen-Marjolein Meijers-De Boerderij

ZATERDAG 26 JANUARI
Hilversum-Pink Floyd Project-Gooiland

VRIJDAG 8 FEBRUARI
Hilversum-The Simon & Garfunkel Story-Gooiland

WOENSDAG 6 MAART
Huizen-Marcel de Groot-De Boerderij

DONDERDAG 14 MAART
Huizen-Ruben Hein-De Boerderij

MAANDAG 25 MAART
Hilversum-Romy Monteiro-Gooiland

DONDERDAG 25 APRIL
Huizen-Magda Mendes-De Boerderij

ZATERDAG 11 MEI
Hilversum-Rolf Sanchez-De Vorstin



éAGENDA GEGEVENS MAILEN NAAR:

E-M@IL

LINKS